Echipa de design interior Nobili este totul despre inovație, profesionalism și creativitate. Am creat cu succes un design interior uimitor pentru un salon de înfrumusețare modern și poți observa, în imaginile de mai jos, cât de luxoasă și șic poate arăta afacerea ta. Infiintarea unui salon de infrumusetare presupune alegerea unui Design interior stilul în primul rând și apoi selectarea materialelor de podea, integrarea mobilierului de calitate etc.

Există multe elemente de care trebuie să țineți cont atunci când începeți un proiect de amenajare interioara salon de infrumusetare. Scopul apelării unei firme de design interior este de a vă ușura munca și deciziile. Deținând diverse proiecte de design interior, Design interior Nobili se mândrește cu o echipă de experți. Pe parcursul a 10 ani, acești specialiști talentați au creat proiecte unice în toată lumea, inclusiv orașe mari din Europa: Milano, Londra, Paris, Budapesta - Asia: Hong Kong, Istanbul, Tokio, Dubai și multe altele.

Culorile alese pentru pereții din acestea camerele sunt esențiale în definirea unui stil. Pentru un aspect mai modern, designerul nostru de interior profesionist vă sugerează să utilizați culori vibrante. Tapetul poate fi aplicat cu succes si pe toti peretii din sala de asteptare a salon. În funcție de stilul de design pe care îl alegeți, orientați-vă către un anumit imprimeu pentru tapet. Pardoseala trebuie sa fie o investitie pe termen lung, asa ca designul Nobili pune accent pe materiale de calitate. Ca nuanțe, clientul are libertatea de a alege dintr-o gamă largă de modele și culori. Corpurile de iluminat, dacă sunt alese cu grijă, vor schimba aspectul fiecărei încăperi separat. Candelabrele sau lămpile de tavan în stil modern sunt perfecte pentru a oferi un sentiment de lux și eleganță în spațiu. Mobilierul din salonul de înfrumusețare trebuie ales pentru a răspunde nevoilor proprietarului.

Funcționalitatea este extrem de importantă atunci când vorbim despre un astfel de proiect comercial. Așadar, dacă ai nevoie de o vitrină pentru a expune produsele la vânzare, alege din gama modernă de lux pentru a oferi un sentiment de minimalism salonului tău. Nobili Interior Designn este preocupat de satisfacția clientului de mai bine de 10 ani. Ne place să creăm locuințe unice și proiecte comerciale de design interiorși, în plus, echipa noastră talentată de designeri și arhitecți are o pasiune pentru a transforma visele în realitate.

Am creat cu succes proiecte de amenajare interioară în toată lumea, așa că distanța nu a fost niciodată un impediment pentru noi pentru a face ceva magic.

Din 2008, Nobili Design a fost preocupat de crearea de design-uri interioare noi, frumoase și originale. Pentru a asigura si asigura un sistem tehnic si functional proiect de design interior, echipa noastra de profesionisti colaboreaza cu daruirea satisfacand dorintele clientului pana la cel mai mic detaliu. Oferim clienților noștri un portofoliu complex care le oferă o gamă largă de proiecte 3D și din care pot alege designul interior dorit: clasic, modern, mediteranean, eclectic sau scandinav. De asemenea, echipa noastră de designeri de interior și arhitecți acordă atenție dorințelor clienților noștri și crede în originalitate, creativitate și complexitate. Ne ocupăm de proiecte de design interior în toată Europa și peste oceane, depășind mereu în eleganță, lux, opulență, bogăție și glamour. În această categorie specială a noastră portofoliu de design interior, Puteți admira proiectele noastre de interior de apartamente de înaltă clasă în toate formele, formele și dimensiunile.

Pentru portofoliu rezidential, ne salutăm clienții cu o gamă largă de apartamente stiluri cu doua, trei sau mai multe dormitoare, folosind doar piese de mobilier atent alese, electrocasnice de ultima generatie, culorile, nuantele si liniile perfecte, toate combinate intr-o unitate perfecta de caracteristici de design interior.

Design interior modern al unui salon de înfrumusețare

Design interior de lux pentru salon de frumusețe

Decembrie 24th, 2022