Die nuutste projek van Edel ontwerp, argitektuur en interieurontwerpdiensteverskaffer, is so wonderlik dat u moet vinnig vlieg om dit self te sien! Die nuutste afwerkings en teksture, vorms en kleure word saamgevoeg om 'n unieke konsep vir 'n skoonheid te skep salon interieur ontwerp projek. Dit kan nie minder as 'n besonderse vertoning wees vir die uitsonderlike smaak van die baie belangrike persone wat die salon kan tref nie. Die interieurontwerp skoonheidsalon Die konsep is ontwikkel om sensasionele gevoelens te skep vanaf die oomblik dat u dit bereik en die deur oopmaak totdat u vertrek.

U sal sien dat die buitekant ook net so wonderlik is as die prentjie aan die binnekant. Ons span het so goed gevaar om die nuutste stukke van meubels, in die kontemporêre styl op 'n luukse vlak en skep hierdie pragtige natuurskoon. Dit is duidelik soos daglig dat ons span baie passie in hul werk plaas danksy al die kennis wat in minder as tien jaar versamel is. Die boete materiaal en materiaal, die slanke ontwerp van die meubels en afwerkings, die luukse liggies en aanraking, speel almal hul ryk vertoning voor ons oë. Die ingang is groot en wonderlik, is amper soos 'n hoë klas hotel ontvangsarea.

Elke kamer van die salon Dit is goed gestruktureer en georganiseerd, so dit is prakties vir die personeel en gemaklik vir die klante. Dit is die soort salon wat moeilik is om uit te gaan. Nobili Design het 'n wye reeks portefeulje van klante en projekte, van residensiële tot kommersiële, van klassiek tot kontemporêr. Geen werk is te min nie. As u daaraan dink om u huis of kantoor op te knap, bel ons net en kontak ons. Ons het konsepte vir interieurontwerp vir klante regoor Europa, maar ook oor die oseane, geskep.

Ons is daar waar u ons nodig het, en ons kan u ook die regte aanbeveel meubels en toebehore. Ons kan u die volledige interieurontwerpkonsep bied en die beste keuse aanbeveel meubels, toestelle en huishoudelike toebehore.

'N Wonderlike skoonheidsalonprojek vir binne-ontwerp

Skoonheidsalon-interieurontwerp

November 18th, 2022