Binne-ontwerp projek vir die luukse moderne huis in Londen is nog 'n projek van die Nobili Design-span, wat die aandag vestig op die besonderhede wat ons betaal as dit kom by die bevrediging van elke spesiale vereiste wat ons kliënte het. Wat die beste eienskappe van ons span betref, wil ons graag die beste interieurontwerpprojekte wat met 'n ongelooflike verantwoordelikheidsin geskep is, uitlig. Nobili Design-span kom na die strengste en strengste eise van sy kliënte, en slaag nie daarin om die beste daaruit te put nie.

Vir hierdie spesifieke interieurontwerp in Londen, Ons het daarin geslaag om 'n ongelooflike, luukse aspek te kry, wat diegene wat op soek is na 'n moderne huis met 'n uitstekende persoonlikheid, sal bevredig. Die verfynde en elegante aspek wat oor die algemeen heers huis kombineer die luukse vorms en lyne perfek met die moderne vorms.

Die belangrikste punt hiervan moderne huis is die leefarea in die oop ruimte, gekenmerk deur die natuurlike lig wat deur die groot vensters tot van die plafon gegee word, en perfek gedefinieër deur helder kleure soos groen, grys en roomkleurige mure en vloere. Die kombuis is 'n oop ruimte en pas perfek in die dekor saam met 'n groot, ruim gang wat die twee kompartemente van die huis.

Ons kan natuurlik die boonste verdieping waarneem deur bloot in die sitkamer te staan, danksy die uitsig op die plafon van die oop ruimte, wat die hele projek 'n baie aangrypende en toweragtige aspek bied. Ons span is nie bang vir uitdagings nie, 'n feit wat ons toelaat om ons verbeelding te gebruik om die mooiste te skep interieur ontwerp vir mense wat 'n ander soort wil hê huis.

Nog 'n belangrike aspek hiervan luukse, moderne interieurontwerp is die feit dat die lid van die belangrikste drie dele van 'n huis (woonkamer, kombuis en eetkamer) die lede daagliks baie tyd kan deurbring. Die intimiteit van die slaapkamers word op die boonste verdieping gehou, wat 'n weldeurdagte aspek is om u perfekte, droom te skep huis.

Die meubels stukke is nie soveel nie en is meestal eenvoudig in voorkoms, maar dit gee sekerlik hierdie projek die perfekte aanraking van modernisme en elegansie, en word noukeurig gekies volgens die vereistes van ons klante. In die algemeen kombineer hierdie huis die perfekte natuurlike lig, baie bekwame en luukse liggies soos kandelare, met helder gekleurde meubelstukke, roomkleurige skakerings teen die mure en vloere, en dit skep 'n wonderlike algehele aspek in 'n eenheid van die hele ruimte . Edel ontwerp lewer kwaliteit dienste, produkte en konsepte regoor Europa en is bekend vir die aandag aan spesifieke besonderhede wat altyd die verskil tussen 'n lae en hoë standaard maak interieurontwerp.

Nobili-span sal sy kliënt altyd bo alles stel en elke vraag beantwoord, ongeag hoe uitdagend dit sal wees.

Binne-ontwerpprojek vir die luukse moderne huis in Londen

Moderne ontwerpkonsep vir woonstelle in Londen

Artikel tags: interieurontwerp, moderne ontwerp, luukse huise, luukse ontwerp, moderne huise, luukse huise, huise in Londen, moderne huise in Londen, luukse huise in Londen, luukse interieurontwerp, Londen interieurontwerp, interieurontwerpers in Londen, luukse ontwerp in Londen, kantoorontwerp in Londen, aanlyn interieurontwerp, woonkamer interieurontwerp, Londen interieurontwerp pryse.

Augustus 4th, 2019