Die nuutste projek van Nobili Design, argitektuur en diensverskaffer vir interieurontwerpdienste, is so wonderlik dat u moet gou vlieg om dit self te sien! Die nuutste afwerkings en teksture, vorms en kleure word saamgevoeg om 'n unieke konsep vir 'n skoonheidsalon interieurontwerp. Dit kan nie minder as 'n besonderse vertoning wees vir die uitsonderlike smaak van die baie belangrike persone wat die salon kan tref nie. Die interieurontwerp skoonheidsalon Die konsep is ontwikkel om sensasionele gevoelens te skep vanaf die oomblik dat u dit bereik en die deur oopmaak totdat u vertrek.

U sal sien dat die voorkoms aan die buitekant net so wonderlik is as aan die binnekant. Ons span het so goed gevaar om die nuutste stukke van meubels, in die kontemporêre styl op luukse vlak en hierdie pragtige natuurskoon geskep. Dit is duidelik soos daglig dat ons span baie passie in die konsep plaas en ook die kennis wat binne minder as tien jaar opgebou is.

Die fyn materiaal en materiaal, die slanke ontwerp van die meubels en afwerkings, die luukse ligte en aanraking, speel almal hul ryk vertoning voor ons oë. Die ingang is groot en wonderlik, is amper soos 'n hoë-klas hotel-onthaalarea.

Elke kamer van die salon Dit is goed gestruktureer en georganiseerd, so dit is prakties vir die personeel en gemaklik vir die klante. Dit is die soort salon wat moeilik is om uit te gaan. Nobili Design het 'n wye reeks portefeulje klante en projekte, van residensieel tot kommersieel, van klassiek tot kontemporêr. Geen werk is te min nie, so as u daaraan dink om u werk op te knap huis of u kantoor, bel net en bel ons uit. Ons het konsepte vir klante regoor Europa, maar ook oor die oseane, geskep. Ons is daar waar u ons benodig, en ons kan u ook die regte meubels en toebehore aanbeveel.

Ons kan u die volledige interieurontwerp konsep sowel as die beste keuse van meubels, toestelle en huis bykomstighede. Projeketikette: skoonheidsalon interieurontwerpprojek, skoonheidsalonprojek, skoonheidsalons konsep, skoonheidsalon interieurontwerp konsep, skoonheidsalon projek deur binneontwerper, projek arhitecture liverpool, aanlyn interieurontwerp, dienste interieurontwerp in liverpool, kantoor argitektuur en ontwerp in liverpool , interieurontwerper liverpool. Binnenshuise ontwerp-skoonheidsalonprojek in Liverpool | Binne-ontwerp Liverpool

Kantoor interieurontwerp Liverpool

28th, Junie 2019